Virtual City

Virtual City 1.0.3

Zarządzaj wirtualnym miastem

Zalety

  • Ładna i czytelna grafika
  • Rozbudowana gra
  • Odpowiedni poziom trudności

Wady

  • Podczas instalacji gra pobiera kilkanaście MB danych

Bardzo dobry
8

Virtual City to darmowy symulator zarządzania miastem. W porównaniu do innych produkcji tego typu, gra Virtual City jest bardzo rozbudowana i bardziej przypomina produkcje na PC. Jest to dosyć zaawansowany symulator, którego docenią nawet najbardziej wymagający gracze.

Virtual City to gra zawierająca dosyć duże środowisko, jak na grę na smartfony. To aż 50 poziomów w pięciu różnych trybach, 18 specyficznych misji, ponad 50 typów budynków, 25 rodzajów dóbr, którymi można handlować oraz 16 specjalnych osiągnięć do zdobycia.

Oczywiście, nadrzędnym zadaniem w Virtual City jest budowa oraz rozwój wirtualnego miasta. Jako główny architekt, zarządca, policjant i urbanista w jednej osobie musisz zadbać o mieszkańców i ich komfort. Twoim zadaniem będzie też pilnowanie 5 wskaźników: czasu, dochodów, środowiska, liczby ludności oraz poziomu zadowolenia mieszkańców. Na każdy z nich wpływa wiele rzeczy, tak więc utrzymanie wysokich współczynników wymaga od gracza pewnych umiejętności.

Virtual City to jedna z lepszych gier tego typu. Jeśli lubisz wyzwania i rozbudowane gry strategiczno-ekonomiczne, to ta produkcja nie powinna Cię zawieść. Najlepszym sposobem, aby się o tym przekonać jest jej wypróbowanie!

Najczęściej pobierane Strategiczne na android

Więcej
Virtual City

Download

Virtual City 1.0.3

Opinie użytkowników o Virtual City